Podmínky oddlužení

Uvažujete o oddlužení? Pokud ano, je to rozhodně správná cesta, jak se i vy můžete jednoduše a rychle zbavit svých stávajících dluhů. To hlavní, co by vás u oddlužení fyzické osoby mělo zajímat, to jsou i podmínky. Využijte našich služeb a my ihned řekneme, zda je tato možnost i pro vás. A jaké jsou základní podmínky spojené se schválením žádosti?

O oddlužení mohou požádat zaměstnanci a podnikatelé

Je jedno, odkud plyne výš příjem. Zatímco dříve to mohli být jenom lidé v klasickém zaměstnání, dnes není problémem ani oddlužení OSVČ. I když jsou primárně eliminovány dluhy soukromé, lze za některých podmínek využít i oddlužení spojené s dluhy, které vznikly podnikáním. Jak na to a co musíte splnit? I s tím vám dokážeme poradit. Neváhejte a využijte služeb našeho poradce, který vás celým procesem provede.

Základem oddlužení fyzické osoby je žádost

Abyste mohli řešit své dluhy právě touto formou, je třeba nejprve sepsat a následně podat žádost. Ta by měla mít několik faktických náležitostí, jako jsou informace o vás, vašich dluzích, majetku a příjmech. Aby pro vás nebylo oddlužení fyzické osoby složité, nabízíme v tomto směru své služby. Poradíme si jak se situací, kdy se chcete oddlužit jako samostatná osoba, tak i se situací, kdy je podána žádost na oddlužení manželů. I ta je dnes jednou z cest, zvláště pro zadlužené páry.

Oddlužit se můžeme pouze jednou v životě

Pokud vám již v minulosti bylo oddlužení schváleno, podruhé už tuto možnost nemáte. Pokud jste však v dluhové pasti poprvé, a hledáte třeba možnosti oddlužení nemovitosti, na kterou si dělá nárok věřitel, není problém požádat soud o schválení. Vše za vás můžeme zprostředkovat. Abyste věděli, jaké jsou možnosti, je pro vás připravena i oddlužení kalkulačka, která by měla být prvním krokem ve vaší cestě za čistým štítem a životem bez dluhů.