Oddlužení nemovitosti

Může se stát, že při snaze získat půjčku jste se zaručili svou nemovitostí. A to například domem, bytem, stejně jako třeba pozemkem. Pokud jste v situaci, kdy jste v prodlení se splátkami, je ideální čas vše vyřešit. Jak? Pomůže vám oddlužení nemovitosti, které je spojeno s takzvanou insolvencí, o kterou v dnešní době mohou požádat i fyzické osoby.

V oddlužení nemovitosti vám pomůžeme

Důvodů, proč jít touto cestou, je hned několik. Jedním z takových je i to, že vám v rámci oddlužení nemovitosti dokážeme pomoci. K dispozici nabízíme online nástroj, kterým je oddlužení kalkulačka. Po zadání několika informací s vámi může náš poradce navázat kontakt, který bude spojený jak s konzultací, tak hlavně s návrhem řešení celé vaší situace. A to až do požadovaného cíle, kterým je eliminace dluhů a zároveň záchrana nemovitosti.

Oddlužení má poměrně benevolentní podmínky

Prvním krokem je žádost a následně její podání. I to pro vás můžeme kromě jiného zajistit. Velkou výhodou současného oddlužení je zcela jistě to, že podmínky schválení již nejsou tak náročné, jako v minulosti. Můžete být zaměstnanec, stejně jako je možné oddlužení OSVČ. Roli nehraje ani výše vašich celkových dluhů, stejně jako to, kolik máte věřitelů. Jedinou podmínkou je to, že musí být alespoň dva. Samozřejmě že už nehraje roli to, který z nich si na vaši nemovitost dělá konkrétní zálusk.

O oddlužení fyzické osoby mohou požádat i partneři

Pokud vám jde o oddlužení nemovitosti, která je ve společném jmění manželů, je i tato cesta tou správnou, kterou byste se měli vydat. Není to jenom oddlužení fyzické osoby jako jednotlivce, ale je to také oddlužení manželů, které je ze zákona možné a v rámci kterého vám nabídneme své služby. A jakmile bude vaše žádost schválena, je vaše nemovitost ochráněna před věřiteli, ale i před případným exekutorem.