Oddlužení fyzické osoby a jeho výhody

Uvažujete nad tím, že se zbavíte svých dluhů právě touto cestou? Pokud ano, rozhodně musíme říci, že patří k těm nejlepším. A pokud tápete, můžete využít našich služeb, a to ať už jste zaměstnanec, nebo poptáváte oddlužení OSVČ. Podívejme se společně na výhody, které vám současné možnosti přináší.

V rámci oddlužení můžete hradit dluhy dvěma způsoby

První způsob bývá zcela jasný, je spojený s možností splátkového kalendáře. Ten může být naplánován až na celých 5 let, díky čemuž měsíčně neplatíte nijak vysokou částku. Druhá možnost se týká faktu, že lze také postupně odprodat svůj movitý nebo nemovitý majetek. Ideální, když hledáte třeba oddlužení nemovitosti. Tato výhoda spočívá v tom, že soukromým prodejem získáte více peněz, než například formou exekuční dražby. Díky tomu může také dojít k rychlejšímu ukončení oddlužení, jelikož dluhy jsou kompletně smazány.

Oddlužení fyzické osoby vám může odpustit až 70 % dluhů

Řešit touto cestou můžete i na první pohled obrovské dluhy, které byste standardní cestou jenom těžko eliminovali. Pokud využijete oddlužení fyzické osoby, může to pro vás znamenat, že je vám až 70 % z dlužné částky odpuštěno. Vy tak vycházíte s čistým štítem, bez obav z toho, že by na vás dále útočili věřitelé, nebo exekutoři. Tato výhoda se týká jak jednotlivců, tak i oddlužení manželů.

Po dobu pěti let na vás nemohou věřitelé

Schválené oddlužení je svým způsobem i formou ochrany. Po dobu, kdy se zavážete hradit splátky v souvislosti s vaší podanou žádostí, máte jistotu v tom, že na vás nemohou ani věřitelé, ani exekutoři. Jste tak jak vy, tak třeba i váš majetek pod ochranou soudu. Proto je dobré podat svou žádost co nejrychleji. K dispozici vám je oddlužení kalkulačka, kterou najdete na našem webu a díky které si za asistence našeho poradce svou žádost ihned podáte. A to z pohodlí domova.